Kolejna edycja studiów ODO na UMCS (zdalne)

Pragniemy poinformować, że również i w tym roku Maciej Chodorowski będzie miał przyjemność być jednym z wykładowców kolejnej edycji studiów podyplomowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zagadnienia jakie będą przez niego poruszane dotyczą w głównej mierze praktycznego podejścia do ochrony danych osobowych w procesach kadrowych oraz marketingu, a także udziału IOD w kontroli PUODO. Również część zajęć poświęcona będzie podstawowym pojęciom takim jak np. dane osobowe z dokładnym rozbiciem ich na czynniki pierwsze 😊

Dla osób zainteresowanych uczestnictwem

Studia przeznaczone są dla wszystkich absolwentów niezależnie od kierunku ukończonych studiów (I, II stopień, jednolite magisterskie) zainteresowanych problematyką ochrony danych osobowych, którzy chcieliby poszerzyć i udoskonalić swoje umiejętności z zakresu zasad ochrony danych osobowych. Studia trwają 2 semestry.

Studia odbywają się w formie zdalnej za pomocą MS Teams.

Całkowity koszt studiów: 3980 zł

Więcej informacji: https://www.umcs.pl/pl/wyszukiwarka-studiow-podyplomowych,118,ochrona-danych-osobowych,45850.chtm

Zapisy: mgr Irena Nizioł tel. 81 537-51-33; 501-292-732

Reklama

Poprzedni artykułKolejna edycja studiów ODO na UMCS (zdalne)
Jesteśmy firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych. Na eRODO.pl dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.