eRODO.pl jest miejscem dzielenia się przez ekspertów Data Legal Solutions Sp. z o.o. swoją wiedzą i doświdczeniem z zakresu ochrony danych osobowych.

Portal powstał z potrzeby budowania świadmości z zakresu ochrony danych osobowych wśród małych i średnich przedsiębiorców. eRODO.pl ma na celu rozpowszechnianie RODOracjonalności, aby przeciwdziałać błędnym oraz wypaczającymi istotę RODO interpretacjom nowego prawa w szczególności w obszarach biznesowych.

Autorzy

Jesteśmy firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych. Na eRODO.pl dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Doświadczony specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych, audytor wewnętrzny ISO 27001, Inspektor Ochrony Danych (IOD), a także prezes zarządu firmy doradczej Data Legal Solutions Sp. z o.o. Na swoim koncie zawodowym posiada kilkadziesiąt projektów audytorskich oraz wdrożeniowych z ochrony danych osobowych, a także kilkaset godzin przeprowadzonych szkoleń z ODO. Specjalizacją Maćka jest legalizacja przetwarzania danych w marketingu internetowym. Obsługuje podmioty z szeroko pojętej branży produkcyjnej, e-commerce oraz kreatywnej. Poza pracą miłośnik biegów długodystansowych oraz marketingu prawniczego. Prowadzi również bloga skutecznyiod.pl